Wszystkie suplementy i akcesoria treningowe dostępne na stronie www.trec.pl można nabyć w naszym sklepie.
HERKULES ul. Jaworowa 22, Świdnik.
Suplementacja i akcesoria treningowe

 

  W dzisiejszym sporcie, szczególnie w dyscyplinach sylwetkowych, wspomaganie suplementacją jest nieodzownym elementem diety i treningu. Przyczyn jest co najmniej kilka. Najważniejsze jest to, że przy ich pomocy jesteśmy w stanie dostarczyć ustrojowi niezbędne składniki odżywcze, których zestawienie w normalnej żywności byłoby niezwykle trudne, bo trzeba byłoby zjeść bardzo duże ilości niektórych produktów, co w praktyce jest nierealne.

Witaminy, mikro i makroelementy oraz aminokwasy w odżywkach są zestawione w takich proporcjach, by zaspokoić nasz organizm – nic więcej, nic mniej, jednocześnie nie zapychając ustroju zbędnymi kaloriami. Innym, bardzo ważnym powodem, dla którego stosuje się suplementy jest wpływanie nimi na szybsze spalanie niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, która kulturystom i fitneskom często spędza sen z powiek. Oczywiście, ktoś rzec może, że wystarczy np. nic nie jeść i też można schudnąć. To jednak pozbawiłoby nas nie tylko tłuszczu, ale też w dużej mierze ciężko wypracowanych mięśni, gdyż te, podczas redukcji tkanki tłuszczowej, jako pierwsze podlegają katabolizmowi, czyli rozpadowi.

 

Jeszcze innym powodem stosowania suplementów jest to, że podnoszą one sprawność fizyczną oraz często wpływają na poprawę naszego zdrowia, poprzez wzmacnianie układu immunologicznego, czyli tego, który odpowiada m.in. za odporność.

Wspomaganie odpowiednimi odżywkami ma generalnie spowodować, by w naszym organizmie było wszystko to, co trzeba, by nasza sylwetka byłą dla nas powodem do dumy.

 

Nie ma powodu bać się stosowania odżywek, jednak zanim po nie sięgniecie, zapoznajcie się wnikliwie z ich przeznaczeniem, działaniem oraz dawkowaniem. Wówczas, będziecie mogli być pewni, że wasze treningi staną się wydajniejsze, zmęczenie po nich będzie mniejsze, a wymarzone efekty przyjdą znaczenie szybciej.

 

Wszystkie produkty poniżej dostępne są w sklepie znajdującym się w siłowni Herkules w Świdniku przy ul. Jaworowej 22.


http://trec.com.pl
http://x-pack.pl/
http://www.redfaster.com/
Magazyn Rebel